Certifikace

Při mé práci je třeba se neustále vzdělávat, zkrátka nezamrznout na jednom místě a posouvat se dál. Ano, mohu říkat, že se posouvám a učím se nové věci, ale mohu to nějak dokázat? Díky neustále lepším projektům a certifikacím, které jsem splnil, ano!

SEO a Collabim

V září 2017 jsem prošel certifikací od Collabimu, který využívám ke své práci snad každý den! Tento certifikát se skládal z 15ti zapeklitých otázek na optimalizaci webu pro vyhledávače a také 5ti otázek na nástroj Collabim

Jsem certifikovaný specialista!

BiddingManager [School] – TOP 50

V listopadu 2017 jsem se spolu s ostatními účastníky akce #digisemestr účastnil soutěžení v hře, kterou pro nás připravili tvůrci nástroje BiddingManager, kdy jsme dostali vlastní e-shop a soupeřili jsme o to, kdo dosáhne největšího zisku v rámci biddování na Heuréce.

S mým e-shopem jsem se umístil na 26. pozici se ziskem 1.500.000,- což je dost dobrá suma, nemyslíte? Jednou z výher byl právě certifikát biddování v tomto nástroji!

Certifikát BiddingManager School Martin Žatkovič
Certifikát BiddingManager School Martin Žatkovič

 

Jedním z oceněních za úspěch v této „soutěži“ byla možnost jít na školení pokročilého biddingu na srovnávačích, které mi dodalo spoustu podnětů a nápadů do budoucnosti, takže potřebujete-li bidding. Je možné obrátit se na mě, milerád vám pomohu.

Certifikát pokročilého Biddingu od BiddingManageru
Certifikát pokročilého Biddingu od BiddingManageru

Google Analytics

Certifikace Google Analytics mi dala hodně k tomu, abych chápal jaké jsou možnosti této služby a naučila mě, jak efektivně pracovat a zjistit důležitá data, která mě zajímají!

Google Analytics individuální certifikace
Google Analytics individuální certifikace

Další Google Analytics certifikace, které jsem prošel:

    • Google Tag Manager Fundamentals
    • Google Analytics for Beginners
    • Advanced Google Analytics
    • Ecommerce Analytics: From Data to Decisions

Google AdWords

Spolu se základní certifikací Google AdWords jsem si udělal i další certifikáty potvrzující mojí schopnost vytvářet reklamy na internetu. Díky tomu pro vás mohu vytvořit reklamu například ve výsledcích vyhledávání, nákupech Google nebo reklamu optimalizovanou pro mobilní telefony!

Osobní certifikace Google AdWords
Osobní certifikace Google AdWords

Digitální Garáž

Absolvování kurzu Digitální garáže mojí kariéru odstartovalo, začal jsem přemýšlet víc jako marketér a rozhodl jsem analyzovat moje aktivity na internetu. Spolu s tím jsem se začal aktivněji zajímat o svět marketingu. Šlo o jakousi vstupní bránu do tohoto světa a i když tento program zvládne každý, tak se s ním musím pochlubit!

Certifikace digitální garáže od Google
Certifikace digitální garáže od Google