Hello world

Dozajista to znáte, ponoříte se do nového programovacího jazyka a chcete zkusit něco lehkého, čím odstartujete vaši dlouhou trať v tomto jazyku. Nejprve nastavíte prostředí a pak zkusíte první prográmek. A právě většinou to bývá známý program Hello World, takže tento článek je takovým mým „hello worldem“ ve světě blogování. Tudíž budu velmi rád za zpětnou vazbu.

O čem budu psát?

Hodlám sepsat nějaké zajímavé tipy a triky, na které kde narazím anebo které sám vymyslím. Rozhodně sem budu přidávat zajímavé postřehy z prostředí onlajnu a především internetového marketingu, kterému se teď nejvíc věnuji. Stejně tak zde občas bude k nalezení nějaká ta případovka, případně nějaké postřehy z webového frontendu a popisky k programům, které vytváříme ve škole, a já je dávám na svůj github. A stejně tak se tu jednou za čas může objevit příspěvek ohledně nějaké služby, kterou využívám. Zkrátka mám toho hodně, o čem by se dalo psát.

Proč hodlám psát?

Zkrátka bych byl rád, abych se za pár let mohl podívat zpět (na tento blog) a podívat se, co jsem řešil, s čím jsem pracoval a na čem jsem dělal. Prostě bych rád viděl posun a hlavně strašně moc rád bych se pořádně rozepsal. Stejně tak hodlám sebrat nějaké ty kontakty na další zajímavé lidi v oboru a navázat s nimi nejen profesní spolupráci.

Kdo jsem?

Jsem Martin Žatkovič a již nějaký ten pátek se pohybuji v okolí internetového marketingu. Vezměme to rychle, jelikož další informace o mně naleznete zde. Každopádně nepohrdnu dobrým jídlem, zejména pak pořádným burgerem. Ve volném čase rád někam vyrazím na kole a nebo autem (ano jsem autoturista). Rád trávím čas v přírodě a s přáteli. Ale nejvíc mě zajímají technologie, zejména pak weby a vše co se okolo nich točí.

To by pro dnešek stačilo. Snad se brzy uvidíme u dalšího článku, který by měl být o Google Analytics. Mezitím se můžete podívat třeba na můj twitter, kde se snažím být aktivní.

Martin Žatkovič
Internetový polomág z Plzně. Polomág píšu, protože se ještě mám co učit, ale nějaké ty čáry máry už umím! Mezi moje záliby patří internetový marketing, cyklistika a autoturistika. Přičemž jednoho dne bych rád lítal s dronem!

komentáře 2

    1. Děkuji za pěkný komentář.

      WordPress jsem využil, jelikož nebylo třeba zdlouhavé a v mém případě zbytečné programování. Zkrátka nemusel jsem nic vyvíjet a mohl jsem se rovnou pustit do psaní článků. Také se mi líbí dostatek pluginů, který mi komunita nabízí, tudíž další správa je o to jednoduší. A jelikož je to opensource projekt, tak jej můžeš využít i ty! Pro rozjezd jsem jej zvolil, když tu bude více čtenářů, tak se nebráním tomu, abych využil něco lepšího, požádal kamaráda o pomoc, anebo něco si spíchl sám. Rád bych se prezentoval obsahem a ne systémem, ve kterém píšu.

      S přáním pěkného dne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *