Level UP! – Sociální sítě

Je za mnou první měsíc a kousek blogování a musím říct, že mě to baví! A proto jsem se rozhodl, že v psaní nepřestanu a naopak trošku přidám. V dnešním článku poodkryjeme pokličku tomu, co plánuji a vyhodnotím předchozí měsíc.

Zkrátka stává se ze mě internetový polomág II. úrovně a rozhodně je na co se těšit!

Teď už je snad jasné, že to myslím se psaním článků na blog vážně nebo ne? Ano přistálo tu pár nepěkných komentů a díky za ně! Jsou mým hnacím motorem dál.

Stejně tak děkuji za podporu, které se mi dostává jak ze strany mého okolí tak i na twitteru, kde jsem již byl jednou sdílen. „Jůůů“  Zkrátka jsem neustále motivován víc a víc psát a baví mě to!

Takže první měsíc a kousek hodnotím velmi úspěšně, jelikož se tu objevilo krásných 200 250 300 návštěv s tím, že míra okamžitého opuštění je jenom pouhých 22%, což vidím velmi kladně!

A proto jsem se rozhodl rozšířit repertoár o nové pravidelné články a to o sociální sítě a obsah. O těchto tématech jsem si toho už docela dost načetl, aplikoval v praxi a teď bych o tom rád psal!

Nové téma sociálních sítí a obsahu

Proto každé úterý okolo páté hodiny večerní vyjde článek, na téma sociálních sítí nebo obsahu. A začínáme již příští úterý, kdy hodlám vydat článek, kde popíšu ty známější sociální sítě a řeknu, proč je dobré na které být.

V budoucnu se pak dozvíte zajímavosti zejména o Facebooku a Instagramu, ale nehodlám zapomenout ani na Twitter nebo Pinterest, které jsou také hojně využívané. Objeví se zde návody, tipy, triky a novinky.

Zkrátka máte se na co těšit, takže doufám, že si zvyknete chodit na tento blog i v úterní večery, články budou vycházet v 17:00.

Soboty – SEO, PPC, IM obecně

Avšak nemusíte se bát, že bych zavrhoval i jiná témata, jako je SEO, PPC případně další marketingové kanály a internetový marketing obecně, tomu bude vyhrazena vždy sobota již tradičně ve 12:00, takže věřím, že si zde každý něco najde.

A pokračovat budeme opět tuto sobotu, kdy se podíváme na zoubek SEO, tedy optimalizaci pro vyhledávače, kterou bych se nebál postavit na jednu z horních příček důležitosti internetového marketingu.

Jak jste na tom vy?

Co myslíte, líbí se vám články? Chybí vám nějaká témata, která by se zde dala probírat? Co vás zajímá? Napište mi do komentářů a můžeme se sejít, pokecat nad pivem, pochytit nějaké rozumy a tak!

 

 

Martin Žatkovič
Internetový polomág z Plzně. Polomág píšu, protože se ještě mám co učit, ale nějaké ty čáry máry už umím! Mezi moje záliby patří internetový marketing, cyklistika a autoturistika. Přičemž jednoho dne bych rád lítal s dronem!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *