Zbožáky a jejich výhody – Produkt roku

Produkt roku na Heuréce a další výhody ze zbožáků!

Zbožové porovnávače jsou dobrým místem pro propagaci e-shopu, že? A co, když vám řeknu, že díky aktivitě na ZBOžácích lze vydělat i mimo zbožové porovnávače. V článku se dočtete praktické informace k soutěži Produkt roku spolu s tím, jak ji lze využít!

To se dočtete v prvním díle série o výhodách zbožových porovnávačů!

Seznamte se!

Soutěž Produkt roku je soutěž pořádaná portálem Heuréka, který je největším portálem na srovnávání cen zboží v České republice. Nenaleznete e-shop, který by se na tomto porovnávači nenacházel.

Označení produkt roku 2016
Označení produkt roku 2016

Díky službám, jako je ověřeno zákazníky, měření konverzí a návštěvnosti ze samotných produktových karet Heuréka získává spoustu informací, a proto se je rozhodli využít a vyhlásili soutěž o Produkt roku, která běží již od roku 2011.

Soutěž je dělena na hlavní a vedlejší kategorie. Hlavní kategorie mají výhodu v tom, že se v nich umisťují celkem 3 produkty (1x vítěz, 2x finalisté). Tudíž je zde větší počet produktů, se kterými lze nadále pracovat! Ve vedlejších kategoriích je pouze umístěn jeden produkt, který je zároveň vítězem soutěže.

Marketingové využití Produktu roku

Jestliže máte výherní Produkt roku, tak se nebojte pochlubit! Tohoto označení můžete využívat úplně kdekoliv, ať už v PPC reklamě ve vyhledávání nebo v příspěvcích na Facebooku. Vaši zákazníci to dozajista ocení, když budou vědět, že dělají dobře jako spoustu ostatních lidí.

Označení Produktu roku lze využívat také na vašem webu u produktových fotografií nebo na jiných zbožových porovnávačích, než je Heuréka. Nebojte se pochlubit a dejte najevo, že je máte!

Nebo spekulujte, zkuste například napsat článek, ve kterém napište který z produktů ve vaší kategorii vyhraje a porovnejte jej s aktuálním vítězem, například v případě elektroniky, která se neustále vylepšuje se nabízí na pěkný článek, kde lze vše porovnat.

Produkty roku 2016

Produkty roku si můžete prohlédnout na stránce www.produktroku.cz, kde je hned vidět, jaké produkty vyhrály v tomto roce v hlavních kategoriích této soutěže. Do kategoriích, které nejsou Heurékou považované za hlavní, se musíte proklikat přes „Další kategorie“.

Vítěz kategorie notebooky v soutěži Produkt roku 2016

Vítězné produkty lze také nalézt v .xls dokumentu všech produktů, které vyhrály, který si můžete stáhnout v sekci ke stažení! Pak jen stačí najít vaše produkty a začít využívat označení Produktu roku!

Závěr

Tak co, máte ve vašem sortimentu produkt roku 2016? Zkusíte toto ocenění využít ještě v tomto roce nebo počkáte až na příští ročník? Nebojte se podělit o vaše zkušenosti! V dalším článku této minisérie, který vyjde 3.10. a bude zaměřen na soutěž ShopRoku!

Martin Žatkovič
Internetový polomág z Plzně. Polomág píšu, protože se ještě mám co učit, ale nějaké ty čáry máry už umím! Mezi moje záliby patří internetový marketing, cyklistika a autoturistika. Přičemž jednoho dne bych rád lítal s dronem!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *