AI konzultace pro střední a malé firmy

Pokud hledáte jak zvýšit efektivitu práce ve vaší firmě pomocí AI & jazykových modelů pak jste mě našli správně. Kromě školení kde dávám do tohoto tématu hodně praktický úvod vám mohu pomoci s implementací právě ChatuGPT / GPT4 do vaší každodenní praxe.

Dlouhodobě mám nejblíže k marketingu a online podnikání, takže v implementaci AI / LLM v těchto procesech budu mít nejblíže. Nezaleknu se žádné výzvy, baví mě hledat řešení ne problémům.

Dnes a denně potkáváme na internetu use-cases implementací jazykových modelů, které na konci šetří čas zaměstnancům, kteří se tak mohou věnovat dalším činnostem které rozvíjejí firmu, pomáhají růst a ve výsledku odbavovat více zákazníků.

Možnosti spolupráce

Dodavatelem know-how

Chcete si vše dělat sami, máte nápady a potřebujete někoho kdo vás popostrčí v tom jak to udělat správně, jaké řešení hledat, jak nad tím přemýšlet. Během pár hodin vás dokážu správně nasměrovat k tomu abyste to rychle zvládli sami.

Řešení od A do Z

Víte, že byste se AI a LLM měli věnovat, ale nemáte na to dneska prostor. Potkáme se, pobavíme se nad tím jak vaše firma pracuje a jak by vám mohly pomoci jazykové modely. Následně se můžeme pustit do prototypu a již během pár dnů můžeme společně vidět první výsledky.

Kontaktujte mě na martin@zatkovic.cz
Odpovídám do 24 hodin.

Odkud čerpám zkušenosti?

S ChatGPT jsem začal prakticky hned co to bylo oznámeno. Jsem technický a datový SEO konzultant, takže k technologiím mám fakt blízko. Obecně jazykové modely jako takové ohrožují to co dělám, proto jsem se rozhodl v expertize rozkračovat právě i do jazykových modelů.

LLM se pak snažím aktivně využívat v mé práci pro klienty, kde vidím že řešení a úkoly které mi leckdy zabraly několik dní / večerů a nocí zvládnu za pár hodin. A také jazykové modely implementuji do flow na vlastních projektech – díky tomu se virtuálně zvyšuje čas který jim mohu věnovat a odbavuji tak více práce.

Proč spolupracovat se mnou?

Praktičnost, chci řešit problémy a pomáhat šetřit čas. Budeme uvažovat nad tím, kde zrovna vaší firmě budeme umět nyní nejvíce pomoci a průběžně půjdeme hlouběji.
Odhadovaná roční úspora:

Opravdu hrubě nastíněno pro představu, kolik vás dneska stojí nějaká činnost když ji člověk musí dělat každý pracovní den po celý rok.

Nebojím se hledat řešení netradičních problémů a mám dostatek technický zkušeností abych pomohl i se základní implementací a nemuseli jsme se vším čekat na vaše vývojáře. Řídím se daty a dlouhodobě vám budu pomáhat sledovat metriky úspěšnosti.

Co od spolupráce očekávat?

„Zařazení na desítku“ nemám rád dlouhá kafíčka, rád jdu přímo k věci a řeším problémy. Zavoláme si, probereme vaše očekávání a pustíme se do práce bude-li tam dobrý fit.

Ideální bude když budete v moment kontaktování alespoň hrubě tušit co od GPT a jazykových modelů očekáváte, ale klidně to během pár minut zjistíme. Rád pomohu s čímkoliv.

Počítejte s tím, že to bez vaší spolupráce nepůjde – jelikož budeme řešit procesy a jak je vylepšit.

Jaká je cena AI & LLM konzultace?

Základní konzultace zvládneme během několika hodin. Díky mým zkušenostem věřím, že budeme maximálně efektivní a zvládneme tak odbavit vaše největší problémy a začít hned zlepšovat efektivitu.

Pokud spolu budeme spolupracovat v rámci konzultacích a bude potřeba aby se programovalo a dělalo již něco složitějšího tak dokážu pomoci pomocí PHP, Pythonu nebo případně no-code řešení. Podle náročnosti se tu budeme pohybovat od 15 000 až 50 000 Kč za hotové řešení. Na jednodušší problémy již pravděpodobně mám aplikaci / kód napsaný, takže to bude jen chvilka – něco bude trvat, ale věřím že to zvládneme.

Pokud váš tým tápe v jazykových modelech, vůbec jste nezačali tak můžeme během několika hodin zvládnout úvod do GPT a obecně jazykových modelů a ti nejšikovnější ve vašem týmu budou nakopnuti pro to si věci zkoušet a na spoustu věcí přijdete sami – 20 000 Kč.

Nabízím i celodenní školení v rámci kterého projdeme GPT a jazykové modely od A do Z od fakt těch největších základů až po praktické ukázky toho jak implementovat LLM do práce, prakticky v rozsahu mého praktického AI a LLM školení, a dostanete tedy mnohem hlubší nalejvárnu a budete schopni se pustit do přípravy proof-of-concept řešení úplně sami – 60 000 Kč.

Kontaktujte mě na martin@zatkovic.cz
Odpovídám do 24 hodin.