Školení

SEO školení, které vám předají nové myšlenky, jsou založené na praxi, nakopnou vás v SEO a posunou vás na vyšší pozici v SERPu. Takové jsou moje školení a níže naleznete ty co proběhnou během následujících měsíců.

Název školeníTermínCenaTechnologie
🎉 Praktické školení na téma AI a jazykových modelů21.06.20245 599 KčJazykové modely
🧰 Praktické SEO školení automatizace s Rsběr zájemců4 499 KčR, automatizace
🥰 🇬🇧 Friends of advanced SEOkontinuální10$ / měsícPokročilé SEO
Poslední aktualizace 30.5.2024

Přednášíš i někde veřejně?

Ano, zajisté! Zakládám si na tom abych každý rok připravil alespoň jedno téma pro naší komunitu. Pravidelně jezdím snad na všechny akce co se v ČR konají, takže tam můžeme hodit řeč, případně se podívejte se na moje historické přednášky.

Proč přijít na moje školení?

Zakládám si na praxi, vše co školím mám důkladně zažité a odzkoušené na svých projektech a na projektech klientů. Využívám zkušeností, které jsem nasbíral v posledních letech na volné noze / in-house i v agenturách.

Nepočítejte s tím, že budu mlátit slámu. Čeká na vás informacemi nabité školení. V případě zájmu rád rozdám úkoly ať si vše procvičíte a rozhodně se mnou není problém jakoukoliv část probrat detailněji později po skončení na vašich konkrétních datech / projektech.

Kde se má školení konají?

Veškeré školení nyní probíhají v režimu „naživo“ není-li napsáno jinak. Takže mám k dispozici školící místnost v Praze. Každopádně klidně za vámi přijedu bude-li dostatek zájemců ve vašich končinách. 🥰 V případě zájmů umím školení uskutečnit i online.

Témata, které umím odškolit

Kromě výše vypsaných témat vám milerád pomůžu s OpenRefine 💎 který využívám prakticky od A do Z. Školil jsem párkrát i crawování webů ve Screaming Frog 🐸. Nebo mám rozmyšlené školení na to jak lépe spolupracovat s vývojáři 🧑‍🏭 ve kterém vysvětlím jak fungují technologie, které se pohybují okolo webů.