Kontakt

Jelikož je těžké kontaktovat člověka, který vám k tomu nedá stránku, tak jsem se rozhodl, že vám tu jednu připravím.

Pravidelně kontroluji dva e-maily a to můj osobní: zatkovic.martin@gmail.com a také můj pracovní mza@antstudio.cz, tudíž jestliže mě chcete kontaktovat, tak již víte kde.

Jestli radši preferujete sociální sítě, tak mám pro vás dobrou zprávu a to, že na těch hlavních působím. Tudíž mě naleznete jak na Twitteru a Instagramu, kde se snažím být aktivní, tak na Facebooku a Linkedinu, kde spíš nějak “přežívám”.

Telefonní číslo bohužel nedávám na potkání, ale v případě spolupráce se nemusíte bát, dostanete na mě červený telefon s přímou linkou na mě!

Chci se sejít, co mám čekat?

Fíha, to na to jdeme zhurta, každopádně rád se s vámi sejdu a můžeme poklábosit nad vaším projektem a společně vymyslet další posun a směr. Rád navštěvuji Delish a Pivnici 12 v centru města, kde si i vy pochutnáte. Nebo Crosscaffe, kterých je v Plzni také nespočet.

Výměna článků, reklama?

Chcete na mém blogu inzerci nebo si chceme prohodit články (tzv. guest posting)? Rozhodně se tomu nebráním a předem říkám, že jsem jakékoliv spolupráci otevřen. Tak mi napiš na nějaký z e-mailů nebo na Twitteru a pustíme se do toho!