Projekty

Tato stránka patří všem projektům, na kterých jsem se podílel a myslím si, že by nebylo špatné je zmínit a dát jim tak prostor.

Web skautského oddílu 33. Šíp

Jedna z mých největších srdcovek, web jsme s oddílem totálně přepsali, ušili mu obleček na míru, který je pěkný rychlý a hlavně slouží plně svému účelu. S webem oddílu Šíp se nám podařilo vyhrát podkategorii soutěže zlatý erb.

Internetový marketing pro MapList.cz

Pro MapList jsem v roce 2016 vytvořil e-shop postavený na prestashopu, avšak to samo osobě nic nového nepřineslo. Pro e-shop je potřeba dělat i marekting, tedy jej propagovat a přivádět na něj další lidi. A o to se již snažíme mojí prací je psaní blogu, torba příspěvků na sociální sítě, správa zbožáků a samosebou i optimalizace pro vyhledávače.

Uvádění nových map na trh!

Spolu s MapListem jsme si “sedli” a v rámci Vánoční sezóny v roce 2017 jsme uváděli na trh pár unikátních produktů, jako je stírací mapa České republiky a také korkovou mapu Česka. Co vám budu povídat, uvedení bylo sice pomalejší, ale o to hezčí jsou čísla, která jsou zcela kladná!

Facebookové zpravodajství pro Oddíl Šíp

Součástí táborů, na které jezdím, je i zpravodajství pro rodiče našich dětí, aby věděli co se děje a mohli tak spokojeně chodit do práce a nebát se o svoje děti. V roce 2017 se nám podařilo povznést zpravodajství na novou úroveň, tvoříme lepší příspěvky a dodáváme lepší fotky. Proto si jej rodiče velmi oblíbili a dopadli jsme naprosto fantasticky!

Kódování pro Bakaláře

Na přelomu roku 2016 a 2017 jsem měl možnost zúčastnit se projektu Bakaláři, pro které jsem kódoval stránky školní aplikace a prováděl drobné úpravy na nové verzi prezenční části webu.

Web pro poskytovatele internetu netG2

V minulém zaměstnání jsem kompletně zpracoval web poskytovatele internetu netG2.cz od prvotní analýzy, přes tvorbu wireframů, uživatelské testování a následné kódování.