Projekty

Ve volném čase se věnuji svým menším projektíkům kterými chci posunout naši českou ale i celosvětovou SEO komunitu kupředu. Spoustu z nich naleznete na mém Githubu nebo na mém Gumroadu, takže věřím že když se tam „zahrabete“ do útrob, tak věřím že najdete něco zajímavého.

GA4 & GTM implementace pro obsahový web

Datum publikace: 06/2023
Typ aplikace: GTM kontejner
Dostupné na Gumroadu

Pokud chcete měřit v Google Analytics 4 jak na vašem webu fungují články, tak můžete zkusit ohnout implementaci GA4 tak aby se chovala jako e-commerce. Takže zobrazení detailu článku odeslat jakožto view_item a dočtení jako add_to_cart, což vám umožní posílat si rozšířenější informace a hlouběji vyhodnocovat úspěšnost vašich autorů a clusterů.

V roce 2023 jsem spustil klub přátel pokročilého SEO & Discord kde začínám publikovat o pokročilejším SEO. Můžete očekávat, že tam projdu do větší hloubky technické SEO, data a nasdílím skripty, které běžně využívám k automatizaci SEO…

… zároveň půjdeme více do hloubky i co se týče Google Search Console a můžete očekávat informace z mých projektů. Aktuálně zaváděcí cena 10$ / měsíčně. Je to pro mě místo kde se mohu více věnovat SEO a sdílet vychytávky ze svých projektů. 🙂

GPT4 API provolávač

Datum publikace: 06/2023
Typ aplikace: Jupyter Notebook
Dostupné na Gumroadu

Máte několik promptů, které chcete odzkoušet. Nebo potřebujete vygenerovat odpovědi na spoustu otázek. S „provolávačem“ v pythonu už nemusíte zadávat otázky 1:1 do ChatGPT a čekat na odpověď. Opět na Gumroadu naleznete kód, který v pythonu udělá práci za vás spolu s návodem jak to celé rozchodit a aplikovat.

Starší projekty

Rychlé SEO – optimalizace bookmarkletů

Datum publikace: 9/2019
Typ aplikace: Chrome Extension

Rychlé SEO je chrome extension, který má za úkol jediné a to ušetřit nám SEO specialistům zbytečné kliknutí. Často chceme do Google rychle zadat například site:doména dotaz nebo otevřít aktuální stránku v PageSpeed a toto by měl tento chrome plugin vyřešit za nás. Více informací o pluginu Rychlé SEO naleznete na speciální stránce.

Split Testing App – Vyhodnocování split testů

Datum publikace: 6/2019
Typ aplikace: Shiny App (R aplikace)

Když jsem pro SEO Restart 2019 ukecával David Brennera aby přednášel na téma testování v SEO tak jednou z podmínek bylo že vymyslíme jak efektivně měřit a vyhodnocovat split-testy a tak vznikla aplikace která využívá metody Causal Impact [GitHub].