S čím vám mohu pomoci?

Většinu mé dnešní kapacity využívá Seznam.cz kde se naplno věnuji cenovému srovnávači zboží.cz a také nejlepší české aplikaci mapy.cz. Rád si udělám prostor i na váš projekt. Specializuji se na řešení problémů, takže nehledě na velikosti projektu nebo na problému se na váš problém podívám a na základě dat a zkušeností poradím jakou cestou se vydáme.

Hlavní služby, které dneska nabízím:

🤖 GPT & AI konzultace

📈 Technické SEO od nejmenších problémů až po velké bolehlavy.

📈 Kontinuální SEO pro B2B, B2C, turismus, lokální služby, instituce.

📈 Konzultace pro bloggery a niche weby.

📈 Podpora a intenzivní mentoring in-house marketérů a vývojářů.

📈 Práce s daty, analýzy analýzy toho jak se daří vašemu SEO, kde můžete získat nejvíc.

📈 Automatizace SEO, optimalizace procesů, vše na míru vaší firmě.

📈 Podpora při implementaci jazykových modelů (GPT4) a umělé inteligence do firmy.

📈 Pravidelně školím a píšu spolek přátel pokročilého SEO.

Aktuální kapacita: Realizace začínám do tří pracovních dní.

Nelimituji se jen na výše vypsané problematiky, snažil jsem se vypsat služby které na trhu mnoho SEO konzultantů nedělá a mě odjakživa baví. Jsem hodně technicky orientovaný a nebojím se složitých webů, což je moje největší přidaná hodnota.

Jsem orientovaný na výsledky, nechci dělat audity do šuplíku a u klíčovky můžete zapomenout na velkou tabulku s dokumentem. Vše dělám tak, abyste dostali maximum „akčních kroků“, které vám co nejdříve začnou vydělávat peníze.

Kromě toho při spolupráci budete těžit z bohatých zkušeností s webovým vývojem a světem marketingu. Mám poměrně hluboký přehled v performance (Google, Sklik, Facebook), nezaleknu se webové analytiky (GA4, GTM, GDS) a rád vám základně umím pomoct i s dalšími subobory marketingu, na to na co již sám nebudu stačit umím doporučit nějakého z kolegů.

Máte-li zájem spolupracovat tak mi napište
martin@zatkovic.cz

Chcete-li posunout v SEO tak se podívejte na můj Spolek přátel pokročilého SEO, kde probírám komplexní SEO témata do hloubky. Třeba nějaký z mých předchozích příspěvků vyřeší vaše problémy a postrčí vás kupředu.