S čím vám mohu pomoci?

Možná se právě teď ptáte, jak vám mohu pomoci a jaké jsou moje služby, které nabízím e-shopům a internetovým projektům. Nesnažím se specializovat na jeden konkrétní obor, věnuji se zejména trojoboru UX, SEO a Webová analytika.

Pozor: Od 7.6. vám pomohu také s biddováním na zbožových srovnávačích, jako je Heureka nebo Zboží.

Mým klientům pomáhám zejména se zvyšováním konverzního poměru e-shopu a s optimalizací webu pro vyhledávače. Pomohu vám s nastavením a vyhodnocováním vaší webové analytiky. Případně vás mohu cokoliv z těchto oborů naučit.

Nebojím se vám říct svůj názor a navrhnout rozšíření nebo vylepšení vaší firmy a vaší strategie. Vždy se svým klientům snažím pomoc a posunout je dále.

Proč spolupracovat s Martinem Žatkovičem?

Možná vás to již napadlo, proč stojí za to se mnou spolupracovat a nevybrat si někoho jiného? Vždy jsem ke svým klientům upřímný, nebojím se říct věci a problémy přesně tak, jak jsou, protože jedině tak můžeme dojít do zdárného cíle a vše společně vyřešit.

Vždy se svými klienty komunikuji téměř na denní bázi, nikdy není problém mi zavolat a vše společně prokonzultovat. Společně můžeme chodit na obědy a vše můžeme společně vyřešit. Mé práci dávám vždy něco navíc, není to jen zaplacená faktura a hotovo, snažím se vám pomáhat a neustále vás posouvat dál.

Držím si mezioborový přehled, snažím se vám doporučit to, co skutečně oceníte a co potřebujete. Potřebujete PPCčka nebo Facebook? Doporučím vám prověřené přátele z oboru.

Jaká je moje cena?

Spolu s klienty pracuji na hodinové bázi, kdy si společně definujeme rozpočet hodin, během kterých se snažíme posunout daný projekt co nejdál. Cenu vždy řeším na míru, dle vašich konkrétních potřeb a práce, kterou vykonám.

Pojďme se setkat

A vše probrat, například nad dobrým obědem v restauraci, probereme vaše přání, potřeby a možnosti. Vše dáme dohromady a posuneme vaše podnikání dalším směrem.

Neváhejte mi napsat na martin@zatkovic.cz