S čím vám mohu pomoci?

Většinu mé dnešní kapacity využívá Seznam.cz kde se naplno věnuji cenovému srovnávači zboží.cz a také nejlepší české aplikaci mapy.cz. Ale rád si udělám prostor i na váš projekt. Nehledě na velikosti projektu nebo na problému, který řešíte rád se na to s vámi podívám a poradím nejlepší cestu jak se dál posunout.

Hlavní služby, které dneska nabízím:

📈 Kontinuální SEO pro B2B, B2C, turismus.

📈 SEO pro lokální služby, SAAS, města/státní instituce

📈 Automatizace SEO v Rku, Pythonu, PHP na míru vám a vaší firmě

📈 Support a mentoring na úrovni AI, LLM modelů, GPT4

📈 In-house mentorování markeťáků v SEO

📈 Podpora interních vývojových týmů v problematice SEO

📈 Oponentura technologických řešení & CMS

📈 Analýzy klíčových slov kontinuálně a užitečně

📈 Technický audit pro pokročilé weby

📈 Řešení advanced SEO problémů.

📈 Inspirativní školení (více o SEO školeních)

Aktuální kapacita: Realizace začínám do tří dnů

V rámci SEO je samo sebou mnoho směrů ve kterých umím pomoci. Výše jsem vypsal ty které na trhu moc dalších lidí nedělá. Každopádně jsem hodně technicky orientovaný a nebojím se složitých webů, což je moje největší přidaná hodnota.

Jsem orientovaný na výsledky, nechci dělat audity do šuplíku a u klíčovky můžete zapomenout na velkou tabulku s dokumentem. Vše dělám tak, abyste dostali maximum „akčních kroků“, které vám co nejdříve začnou vydělávat peníze.

Kromě toho při spolupráci budete těžit z bohatých zkušeností s webovým vývojem a světem marketingu. Mám poměrně hluboký přehled v performance (Google, Sklik, Facebook), nezaleknu se webové analytiky (GA4, GTM, GDS) a rád vám základně umím pomoct i s dalšími subobory marketingu, na to na co již sám nebudu stačit umím doporučit nějakého z kolegů.

Máte-li zájem spolupracovat tak mi napište
martin@zatkovic.cz

Chcete-li posunout v SEO tak se podívejte na můj Advanced SEO Patreonu, kde probírám komplexní SEO témata do hloubky. Může to vyřešit problémy které dneska řešíte a chcete v nich popostrčit kupředu.