O mně

Jsem Martin Žatkovič a již od 17ti let se pohybuji ve světě „onlajnu“, když říkám pohybuji, tak tím myslím naplno – nemyslím tím žádné WP weby pro kamarády a známé, ale regulérní webové stránky, které teď ještě fungují.

Co mě baví?

Plnit si sny! Ať už ty malé, nebo ty velké. Baví mě dělat smysluplnou práci v kolektivu lidí, který není zkostnatělý a maká jako namazaný stroj. Stejně tak mě baví ježdění na kole a severské seriály, jako jsou Vláda a nebo Okupace, na které bych se mohl dívat pořád dokola. Málem bych zapomenul na dobré burgery a dobré pití, jako je například plzeňské pivo. A hlavně internet, technologie a sociální sítě, kde se cítím jako ryba ve vodě.

Kde pracuji?

Do června 2018 jsem pracoval v ANT studiu v Plzni. Sedával jsem v oddělení internetového marketingu a pracoval jsem zde, jakožto SEO konzultant / UX team leader a webový analytik.

Od července 2018 pracuji v Taste Medio, bývalé Medio Interactive, kde jsem součástí velkého SEO týmu, který patří mezi jeden z nejlepších v oboru a kde pracujeme spolu s kolegy na těch největších klientech.

Od července 2018 také pracuji z části na volné noze, kdy pečuji o klienty jako je Město Plzeň, PTservis, Fitness-Market a další.

Zajímá vás něco víc? Tak mě sledujte na sociálních sítích. Na vaše další otázky určitě odpovím. V budoucnu na tuto stránku chci vložit nějaké svoje reference a svoje certifikace a uvidíme jak se to dál bude rozvíjet.

Občas napíšu nějaký článek na tento blog nebo na internetový magazín Digichef, který byl spuštěn 22.3.2019. Mé články můžete nalézt na mém profilu na Digichef.