O mně

Jsem Martin Žatkovič a již od 17ti let se pohybuji ve světě „onlajnu“, když říkám pohybuji, tak tím myslím naplno – nemyslím tím žádné WP weby pro kamarády a známé, ale regulérní webové stránky, které teď ještě fungují.

Proč se nazývám internetovým polomágem?

Každý vždy chtěl být kouzelníkem co? Tak já jsem polomágem, protože ještě neznám úplně vše, ale nebál bych se o sobě říct, že toho znám opravdu dost. Zkrátka dokázal bych udělat kvalitní web od začátku až do konce, takže už víte na koho se obrátit.

Při mém čarování, ať už na sociálních sítích nebo při optimalizaci pro vyhledávače se rád řídím frameworkem STDC a veškeré svoje aktivity pravidelně analyzuji pomocí kvalitních nástrojů. Což považuji za standard v internetovém marketingu.

Co mě baví?

Plnit si sny! Ať už ty malé, nebo ty velké. Baví mě dělat smysluplnou práci v kolektivu lidí, který není zkostnatělý a maká jako namazaný stroj. Stejně tak mě baví ježdění na kole a severské seriály, jako jsou vláda a nebo okupace, na které bych se mohl dívat pořád dokola. Málem bych zapomenul na dobré burgery a na dobré pití, jako je například plzeňské pivo. A hlavně internet, technologie a sociální sítě, kde se cítím jako ryba ve vodě.

Kde pracuji?

Do června 2018 jsem pracoval v ANT studiu v Plzni ve vynikajícím kolektivu mravenců, sídlící ve dvou patrech na Slovanech. Sedával jsem v oddělení internetového marketingu a pracoval jsem zde, jakožto SEO konzultant / UX team leader a webový analytik.

Od července 2018 pracuji v Taste Medio, kde zapínáme SEO!

Zajímá vás něco víc? Tak mě sledujte a na další otázky určitě někdy odpovím. V budoucnu na tuto stránku chci vložit nějaké svoje reference a svoje certifikace a uvidíme jak se to dál bude rozvíjet.